Pasirinkite kalbą:

Automat. granito profiliavimo staklės KESHE-1200

Kaina: LT

KESHE-1200 Kompiuterizuotos profilio formavimo staklės su PLC valdymo ir dažnio valdymo sistema. Staklės tinka marmurui, granitui, profiliams, romėniškoms kolonoms, didelėms arkinėms panelėms/ plokštėms ir kt. apdirbti. Stakles valdo mikrokompiuteris, jos dirba su dvigubais ašmenimis/geležtėmis ir automatinio sekimo sistema.

Produkto savybės:

1.Autmomatinės specialios formos pjovimo staklės apdirba marmurą ir granitą

2.Automatinės specialios formos pjovimo staklės turi aukštosioms technologijoms būdingų savybių, tokių kaip pilnai kompiuteriu valdomas automatinis profiliavimas, nuotraukos liestukas, dažnio konversija ir pan.

3. Prieš apdirbant medžiagą reikia įdėti suformuotą lentą, tada nuotraukos liestukas automatiškai nuskanuos apdirbamą medžiagą pagal suformuotos lentos pavyzdį.

4. Automatinės specialios formos pjovimo staklės gali pasirinktinai apdirbti visų rūšių heterogeninius/įvairių tipų linijas.

5. Medžiaga yra apdirbama su dvigubomis geležtėmis, visiškai automatiškai valdomos originalaus dizaino ir kompaktinės struktūros staklės.

6. Automatinių specialios formos pjovimo staklių pagrindiniai elektros komponentai yra aukščiausios kokybės, todėl jie dirba stabiliai ir patikimai.

MODELIS KESHE-1200
Darbo zonos matmenys 3000x1100x600 mm.
Maksimalus medžiagos storis 180 mm.
Disko diametras 350-600 mm.
Pjovimo pastuma 0-7500 mm./min.
Pagrindinio variklio galingumas 15 kW.
Vandems sunaudojimas 4 M3/h
Pilni staklių matmenys 5000x2200x2400 mm.
Staklių svoris 4800 kg.